Uzavření mateřské školy

Opatření zřizovatele příspěvkové organizace- uzavření Mateřské školy Březno s účinností od 17. 3. 2020

Na základě vyhlášené celostátní karantény vyhlašuje zřizovatel příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Březno UZAVŘENÍ všech oddělení Mateřské školy s účinností od 17. 3. 2020 na neurčito.

Uzavření MŠ bylo schváleno Radou městyse Březno na mimořádném zasedání dne 16. 3. 2020

Sběr papíru

Sběr POUZE papíru

Čt 26. 3. a Pá 27. 3. 2020

Vzhledem k nepříznivé situaci se sběrovým papírem, přestává sběrná stanice do odvolání odebírat karton, lepenky a smíšený papír. V březnovém sběru se budou sbírat pouze noviny, časopisy, letáky, katalogy, telefonní seznamy, kancelářský papír, knihy bez tvrdých vazeb (akceptujeme balení této směsi v kartonové krabici).

Váš sběr můžete začít vhazovat po přistavení kontejnerů od dopoledních hodin 26. 3. do dopoledních hodin 27. 3.

DOKUD NEBUDOU PŘISTAVENY KONTEJNERY, NEDÁVEJTE, PROSÍM, SBĚR KE ŠKOLE.

Vše svázané, abychom v případě větru neměli více papíru po ulicích než v kontejnerech J

PET lahve a víčka již organizovaně nesbíráme.

Pololetní a jarní prázdniny

o prázdninách (31. 1. - 7. 2.) je provoz mateřské školy pro přihlášené děti ve třídě Sluníčka (vchod u jídelny).