Vánoční prázdniny

o vánočních prázdninách je naše mateřská škola uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.

Těšíme se na vás 6. ledna 2020

Hodně štěstí, co srdce pohladí
rodinu, přátele, co nikdy nezradí
K bohatství krůček
k lásce a štěstí jen skok
hezké svátky a celý příští rok

Stávka učitelů

Ve středu 6. listopadu bude celodenní stávka učitelů kvůli nesouhlasu s výsledky vyjednávání o růstu platů. Školy by měly zůstat zavřené. Ty, které nebudou uzavřeny, by měly mít omezený provoz. Vzhledem k podpoře stávky z regionů o tom rozhodlo vedení školských odborů.

Vážení rodiče

pedagogický sbor naší mateřské školy se stávkou souhlasí, ale v naší mateřské školce provoz bude.  Omezený provoz znamená, že tento den bude, jako každý jiný den v naší mateřské škole.

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče, v pondělí 28. 10. je státní svátek a mateřská škola je uzavřena.

V úterý 29. 10. a ve středu 30. 10. jsou podzimní prázdniny. Vhledem k malému zájmu o provoz školky a po dohodě se zákonnými zástupci je z provozních důvodů mateřská škola o podzimních prázdninách uzavřena.

Ředitelské volno

22.10.2019

z provozních důvodů jsem se rozhodla na 2 dny po podzimních prázdninách, tj. čtvrtek 31.10. a pátek 1.11. vyhlásit ředitelské volno.

Děkuji všem za pochopen a přeji příjemné podzimní dny.

Dana Bělohlávková

Provoz mateřské školky ve dnech ředitelského volna bude pro přihlášené děti ve třídě Sluníčka (vchod vedle jídelny).

Drakiáda

PRO DĚTI A RODIČE MŠ BŘEZNO POŘÁDÁ DRAKIÁDU.

KONÁ SE 23. ŘÍJNA 2019 OD 15. 30 h.

Místo konání - polní cesta k Lipkám, u zahradnictví

SEBOU SI VEZMĚTE DRAKY, BUŘTY NA OPÉKÁNÍ A VŠE CO K TOMU PATŘÍ

Bude zajištěno přenosné ohniště

Program:  soutěže pro děti, pouštění draků a opékání buřtů.