Pondělí 16. 11. 2020

Vážení rodiče, pro malý zájem o provoz školky 16. 11. 2020, je naše mateřská školka tento den uzavřena.

Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné podzimní dny.

ÚTERÝ 17. 11. 2020 - STÁTNÍ SVÁTEK

Týden od 26. - 30. 10. 2020

Vážení rodiče, pro malý zájem o provoz mateřské školy a v souvislosti s epidemií koronaviru je tento týden mateřská škola uzavřena. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Sběr papíru

Čt 8. 10. a Pá 9. 10. 2020

Vzhledem k nepříznivé situaci se sběrovým papírem, přestává sběrná stanice do odvolání odebírat karton, lepenky a smíšený papír. Sbíráme pouze noviny, časopisy, letáky, katalogy, telefonní seznamy, kancelářský papír, knihy bez tvrdých vazeb (akceptujeme balení této směsi v kartonové krabici).

Váš sběr můžete začít vhazovat po přistavení kontejneru od dopoledních hodin 8. 10. do dopoledních hodin 9. 10.

DOKUD NEBUDE PŘISTAVEN KONTEJNER, NEDÁVEJTE, PROSÍM, SBĚR KE ŠKOLE.

Vše svázané, abychom v případě větru neměli více papíru po ulicích než v kontejnerech smile