28.3.2019

Dobrý den.

   Na dnešek jsem k vypracování zadala tato cvičení - modrý PS 25/7, 30/4, 5. Žlutý PS 4/7d. Do úterý 2.4. se děti mají naučit z čítanky básničku na str. 113. Připomeňte jim prosím, aby si na víkend vzali čítanky domů. 

   Hezký den

Věra Mezerová 

24.3.2019

Dobrý den.

   Níže plán na následující dny:

27.3. celoroční soutěž v plavání - vybraní žáci

26.3. Zdravá pětka - náhradní termín

27.-28.3.sběr papíru a plastů

29.3.Den naruby - děti si mohou vyměnit role s učiteli a připravit si výstupy do hodin s aktivitami pro své spolužáky :-)

    Prosím žáky, kteří se vrací do školy po nemoci, aby si od svých spolužáků vždy doplnili učivo, dopsali sešity, zakroužkovali si v pracovních sešitech, co jim chybí a pomalu si vše vypracovali. Týden se teď bude suplovat než nastoupí nová paní učitelka, budu ještě vkládat informace na web pro marody. 

   V českém jazyce máme probrané skloňování vzorů rodu středního a ženského - zde se dětem daří a řekla bych, že většina se orientuje velice dobře. Aktuálně procvičujeme vzory rodu mužského (pán, hrad, muž, stroj - hotovo a čeká nás předseda, soudce) a tady ještě trošku "plaveme". Čas na další procvičování a upevňování máme. Prosím ale, abyste si k tomu s dětmi občas sedli a ověřili si i vy, zda látce rozumí. Já se sice každou hodinu ptám a opakuji pravidla, ale spojme síly :-)

   Ve vlastivědě jsme dobrali téma mapy a plány, začali jsme povrch ČR. Je potřeba se učit jak ze sešitu, tak se podívat i do učebnice - zejména na obrázky a popisy.  

   Vážení rodiče, dovolte mi závěrem moc poděkovat za příjemnou spolupráci. Mrzí mě, že s dětmi nemohu dokončit školní rok, ale v tuto chvíli je pro mě zdraví přednější. Myslím, že jsme po prvotním oťukávání vše zvládli bezvadně a doufám, že se třeba ještě někdy jako partneři při výchově a vzdělávání Vašich dětí setkáme. 

    S úctou

Mgr. Věra Mezerová

3.9.2018

Vážení rodiče,

   zítra 4.9. budeme mít s dětmi třídnické práce. Výuka bude trvat dle dopoledního rozvrhu do 11.25. Odpolední vyučování odpadá. Prosím, aby s sebou děti měly kufříky na VV, věci na tělocvik, vybavené penály (ořezané tužky a pastelky), notýsek a desky na sešity, aktovku na učebnice (učebnice a sešity prosím obalit do konce týdne).

   Dětem budu rozdávat žákovské knížky. Moc prosím, vyplňte mi tam Vaše kontaktní údaje - mail a telefon pro komunikaci s Vámi. 

   S dětmi jsem domluvená, že mohou používat sešit na čtenářský deník z loňska, není důvod zakládat nový. Prosím, aby si na středu 5.9.2019 vzaly sešity z anglického jazyka z loňského roku - paní učitelky se rozhodnou, zda také nepokračovat do jednoho sešitu. Buďme ekologičtí a ekonomičtí :-) 

   Od středy již podle rozvrhu. Začínáme opakováním učiva ze 3. třídy. 

   Připomínám, že zítra se již přezouváme! :-) 

   Další důlěžité informace budu posílat průběžně. 

Zdravím a těším se na spolupráci

Věra Mezerová

***

Vážení rodiče, 

    uvádím informace k začátku školního roku. 

Pondělí 3.9.2018 - 7:50 si děti vyzvednu ve třídě (nyní v přízemí, naproti družině pod schody, šatna jim zůstává stejná), proběhne slavnostní zahájení školního roku, v 9:15 budeme končit a děti mohou domů, školní družina je v tento den mimo provoz

Úterý 4.9.2018 - výuka bude probíhat do 11:25, odpolední vyučování odpadá, s dětmi budu celý den já - třídnické práce - prosím s sebou aktovku (dostanou již sešity a učebnice), věci na tv a vv, přezůvky, notýsek, penál

Středa 5.9.2018 - zahajujeme vyučování dle rozvrhu (V ROZVRHU JEŠTĚ MŮŽE DOJÍT K DROBNÝM ÚPRAVÁM!)

Rozvrh hodin 4.A
PO ČJ M PV TV PŘÍ    
ÚT ČJ AJ VV ČJ/čtení   INF HV
ST M ČJ VLA ČJ/čtení AJ    
ČT TV M ČJ ČJ/čtení PŘÍ    
ČJ VLA M M AJ    

 

učitelé:

pí.uč.Mezerová - čj, vla, hv

pí.uč. Mokrejšová - ma

pí.uč. Jonášová - pří

pí.uč. Votočková - pv

pí.uč.Vitmajerová - vv

pí.uč. Baláková, Tichá, Podlipná - aj

pí.uč. Maryšková - tv, inf

Ráda bych Vás moc poprosila o papíry na kopírování (od každého), šťávu a papírové kapesníky. Dále prosím, aby si děti již na úterý donesly penál, pastelky a notýsek. Více pro úterý nebude potřeba. Dále dohlížet na to, aby vždy nosily právě notýsek (pokud bych Vám zasílala nějaká sdělení) a žákovskou knížku. 

Výbava do školy zůstává stejná:

  • Vybavený penál (dvě pera, obyčejné tužky, pastelky, kružítko, nůžky, guma, ořezávatko, barevný popisovač)
  • Věci na tělesnou výchovu (jak variantu pro pobyt venku, tak v sokolovně)
  • Věci na výtvarnou výchovu (vybavený kufřík - vodovky, tempery, štětce, pastelky, fixy, voskovky, paleta, kelímek, hadřík, zástěra, lepidlo, lepidlo Herkules, špejle, tuš a igelit na lavici)
  • dále bačkory a sáček na bačkory, ručníček, pomůcky na geometrii - pravítko, trojúhelník, pokud děti používají a doporučuji - košíček do lavice, kalkulačka a obaly na sešity

 Na závěr Vás žádám, aby jste si přečetli dopis v aktualitách na stránkách školy. Týká se opravy místní komunikace a bezpečnosti Vaší a Vašich dětí. Moc děkuji

      Zdravím a těším se na setkání v září

Věra Mezerová (Šrajerová)

kontakt na mě: veramezerova1@seznam.cz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).