ORGANIZACE PRVNÍHO TÝDNE ŠKOLY

NA 2. STUPNI, NA SPOLEČNÉ CESTĚ ZA POZNÁNÍM, VÁS VÍTÁ VAŠE TŘÍDNÍ UČITELKA EVŽENIE CHARVÁTOVÁ.

- 3. 9. (pondělí) - SRAZ V 7:50 VE TŘÍDĚ (1. patro - bývalá 9. třída); SPOLEČNÝ ODCHOD NA HŘIŠTĚ - SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU; POTÉ NÁVRAT DO TŘÍDY; V 9:15 UKONČENÍ PRVNÍHO DNE ŠKOLNÍHO ROKU - ODCHOD DOMŮ

- 4. 9. (úterý) - CELÝ DEN (5 vyučovacích hodin) S TŘÍDNÍ UČITELKOU - ORGANIZAČNÍ A TŘÍDNICKÉ ZÁLEŽITOSTI

- VZÍT S SEBOU: PŘEZŮVKY, PENÁL, SEŠITY NA VŠECHNY PŘEDMĚTY (ponechat v lavici), RUČNIK, TELEFONNÍ ČÍSLA RODIČŮ

- KONEC VYUČOVÁNÍ VE 12:20

- 5. 9. (středa) + DALŠÍ DNY - VYUČOVÁNÍ DLE ROZVRHU (obdrží v úterý)

AKCE NA ZÁŘÍ

26. 9. (středa) - ZAHÁJENÍ CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽE "ŽIVOT V DIVOČINĚ" - BAREVNÝ DEN, DEN ZVÍŘECÍCH MASEK + PASOVÁNÍ NA OCHRÁNCE DRUHU; 3. vyučovací hodina

26. + 27. 9. (středa + čtvrtek) - SBĚR PAPÍRU, KARTONU, PET LAHVÍ A VÍČEK

28. 9. (pátek) - STÁTNÍ SVÁTEK

AKCE NA ŘÍJEN

9. 10. (úterý) - ZEMĚPISNÁ PŘEDNÁŠKA "KUBA - DVĚ TVÁŘE SVOBODY"; DK MB; 50 Kč (z OF)

26. 10. (pátek) - CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽ "SÍLA PRO PŘEŽITÍ"; 3. a 4. vyučovací hodina, vybraní žáci

29. + 30. 10. (pondělí + úterý) - PODZIMNÍ PRÁZDNINY

UPOZORNĚNÍ

Z DŮVODU ŘEDITELSKÉHO VOLNA - ZMĚNA TERMÍNU CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽE NA ČTVRTEK  25. 10.!

26. 10. (pátek) - ŘEDITELSKÉ VOLNO

AKCE NA LISTOPAD

2. 11. (pátek) - VÁNOČNÍ FOCENÍ - PRO ZÁJEMCE (sada 250 Kč)

7. 11. (středa) - DĚTSKÁ NOTA, ŠKODA MUZEUM MB, VSTUP + DOPRAVA (z OF)

21. + 22. 11. (středa + čtvrtek) - SBĚR PAPÍRU, KARTONU, PET LAHVÍ, VÍČEK

22. 11. (čtvrtek) - PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ "DROGY ZE SÁMOŠKY 2", ŠKOLA - 1. a 2. vyučovací hodina

27. 11. (úterý) - TŘÍDNÍ SCHŮZKY SRPŠ, v 16:00

- CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽ "NAMALUJ SVÉ ZVÍŘE"

AKCE NA PROSINEC

10. 12. (pondělí) - "ZDRAVÁ PĚTKA" (3. a 4. vyučovací hodina)

11. 12. (úterý) - "KELTOVÉ" - DĚJEPISNÝ VÝUKOVÝ PROGRAM - TEMPL MB; INFORMACE OBDRŽÍ (v ŽK) OD PANÍ UČITELKY TICHÉ; hrazeno z OF

14. 12. (pátek) - CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽ "PARKUROVÁ DRÁHA" (3. a 4. vyučovací hodina)

21. 12. (pátek) - TŘÍDNÍ VÁNOČNÍ BESÍDKA (4. a 5. vyučovací hodina)

22. 12. (sobota) - 2. 1. (středa) - VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

3. 1. + 4. 1. (čtvrtek + pátek) - ŘEDITELSKÉ VOLNO

AKCE NA LEDEN

7. - 11. 1. (pondělí - pátek) SBĚR DROBNÉHO ELEKTRA (el. hračky, mob. telefony, notebooky, rádia, fény, svítilny, holící strojky, žehličky, varné konvice, mixéry, reproduktory, ovladače); PŘÍZEMÍ 2. stupně ZŠ

16. + 17. 1. (středa + čtvrtek) - SBĚR PAPÍRU, KARTONU, PET LAHVÍ, VÍČEK

18. 1. (pátek) - CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽ "INTELIGENCE"

31. 1. (čtvrtek) - POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ

1. 2. (pátek) - POLOLETNÍ PRÁZDNINY

AKCE NA ÚNOR

14. 2. (úterý)PREVENCE RIZIKOVÉHO CHOVÁNÍ "PUBERŤÁCI", PŘEDNÁŠKA - pan Babka z organizace SLÁNKA (z OF)

21. 2. (čtvrtek) - DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE (2. + 3. vyučovací hodina, sokolovna, 70 Kč - z OF)

27. 2. (středa) - CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽ "PŘEŽÍT NA SNĚHU" - ZÁVODY NA LYŽÍCH (vybraní žáci); RODIČE OCHOTNÍ POMOCI S ORGANIZACÍ JSOU VÍTÁNI

AKCE NA BŘEZEN

11. - 15. 3. (pondělí - pátek) - JARNÍ PRÁZDNINY

18. 3. (pondělí) - ZEMĚPISNÁ PŘEDNÁŠKA V DK MB "KOLUMBIE"

SRAZ: 7:30 NÁMĚSTÍ BŘEZNO - AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA

50 Kč + DOPRAVA (tam + zpět) - z OF

27. 3. (středa) - CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽ "PLAVECKÉ ZÁVODY" - PLAVECKÝ BAZÉN LIBEREC (vybraní žáci)

29. 3. (pátek) - "DEN NARUBY"

OPRAVA A DOPLNĚNÍ AKCÍ NA BŘEZEN

OPRAVUJI FINANČNÍ ČÁSTKU ZA ZEMĚPISNOU PŘEDNÁŠKU NA 70 Kč.

27. + 28. 3. (středa + čtvrtek) - SBĚR PAPÍRU, KARTONU, PET LAHVÍ A VÍČEK

UPOZORNĚNÍ

DNE 1. 4. 2019 ZAPOČALY POKRAČUJÍCÍ STAVEBNÍ PRÁCE NA REVITALIZACI NÁMĚSTÍ. MĚSTYS BŘEZNO A ZŠ ŽÁDÁ O ZVÝŠENOU POZORNOST PŘI POBYTU NA NÁMĚSTÍ A PŘI ČEKÁNÍ NA AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ.

VYBÍRÁM 200 Kč DO OSOBNÍHO FONDU (do Velikonoc). PŘEHLED ABSOLVOVANÝCH AKCÍ S DANÝMI ČÁSTKAMI KAŽDÉHO ŽÁKA PŘEDÁM RODIČŮM KE ZHLÉDNUTÍ NA TŘ. SCHŮZKÁCH.

AKCE NA DUBEN

4. 4. (čtvrtek) - 2. + 3. vyučovací hod. - PYTHAGORIÁDA (školní kolo matematické soutěže)

18. - 22. 4. (čtvrtek - pondělí) - VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

25. 4. (čtvrtek) - TŘÍDNÍ SCHŮZKY SRPŠ - 16:00