16.9.2019

• na pátek - tyčku, klacík... široký asi jako váš malíček, dlouhý cca 40cm

• některým dětem chybí ve třídě čistý ručník

• informace pro placení kroužků (až dostanete přihlášku na daný kroužek)

smilePři placení uvádějte variabilní symbol 9, a do poznámek napiště příjmení dítěte a název kroužku. Číslo účtu ZŠ a MŠ Březno 51-6901730227/0100 smile

12.9.2019

• děti dostaly 2 fixy domů na podepsání (fixy budou zůstávat ve škole v košíčku)

• fotografie z dnešního focení vyjdou v příloze Mladé Fronty 11.10.

11.9.2019

• úkol z matematiky na pátek (označen hvězdičkou) - dokresli každému prasátku domeček

10.9.2019

• děti dostaly poslední pracovní sešit, tentokrát z prvouky - obalit

• z Prv na čtvrtek v PS (označen hvězdičkou)

• prosím o podepisování domácích úkolů

• děti dostaly nabídku kroužků na tento školní rok (pokud máte o nějaký zájem, zaškrtněte a pošlete zpět do školy)

9.9. 2019

• obalit nový sešit

• označen hvězdičkou

• kdo si neobjednal tričko u paní Sedláčkové, může již přinést své tričko do školy

Co nás čeká v září

• 12.9. fotografování do Mladé Fronty

• 26.9. Výlet do ZOO Praha

• 26.9. a 27.9. sběr papíru, kartonu a pet víček

5.9.2019

• Dnes děti dostaly domů sadu číslic, teček a znamének na matematiku. Rozstříhejte podle čar a vložte do desek na číslice. Zítra je už budeme potřebovat.

4.9.2019

• Děti dnes dostaly fixy a 3 tužky - prosím vše opět podepsat, tužky dát do penálu a fixy do pomocného penálku, který bude zůstávat ve škole a vše zítra přinést. Penál budete s dětmi muset uspořádat tak, aby se do něho vešlo vše potřebné - 3 tužky, nůžky, guma a ořezávátko (ještě dostanou) a zbytek doplníte pastelkami. Pastelky, které se nevejdou, dejte také do pomocného penálku. Pastelky i tužky můžete ořezat z obou stran. Usnadníte dětem práci, pokud je jim pastelka zlomí.

• Ve velkém notýsku máte vložený letáček s nabídkou kroužku.

• Čtvrtek - vyučování končí v 10:30hod. Nezapomeňte na svačinu, pití a ubrousek (prostírání) na lavici. Všechny děti by tu také již měly mít věci na TV.

• Od této chvíle již každý den nosíme - tašku, velké i malé desky, oba notýsky, vybavený penál, pití a svačinu.

• Prosím, aby si děti přinesly do pondělí 10 kolíčků na prádlo (je jedno jakých). Ve škole si je necháme a budeme je používat při výuce.

Děkuji

3.9.2019

Středa - ráno se potkám u šaten s dětmi já a postupně budeme odcházet do třidy. Vyučování tentokrát končí v 9:30hod. Děti si vyzvedněte buď před školou nebo potom v družině.

S sebou - tašku, penál, pití, desky na sešity (malé s notýsky). Chybí tu ještě jeden ručník a můžete nosit již sáčky na tělesnou výchovu.

Vaneska, Pepa a Sebik mi ještě přinesou vyplněné lístečky na focení a seznámení se školním řádem (dostávali jste první den).

Všechny děti dnes dostaly 2 notýsky - se zvířátky (na známky a omluvenky), malý červený (na ostatní informace). Tyto notýsky pravidelně kontrolujte.Ve zvířátkovém notýsku je založen list s informacemi, které se týkají organizace školního roku (nalepte ho na příslušné místo) a další stánku, která se týká kontaktů na vás prosím vyplňte. Dále prosím o vyplnění informací a souhlasu s atletickým vícebojem, který budeme plnit v rámci Tv (poslat zpět do školy). Oba notýsky obalte. Notýsky budou děti nosit do školy každý den, stejně jako penál.Pastelky a nůžky, které dnes děti dostaly, podepište a uložte do penálu.

Nezapomínejte na svačinu pro družinové děti.

2.9.2019

Jak bude probíhat úterý - ráno se setkáte u šaten s paní asistentkou a vyberete si v šatně místo na věci (už se přezouváme do bačkor), společně se uvidíme ve třídě, kam můžete dítě doprovodit.

S sebou - školní tašku s penálem, pití, můžete i malé desky na sešity (budou dostávat notýsky), ručník, vybavený kufřík (věci které děti dnes dostaly + igelit na lavici, pracovní oblečení na Vv a hadřík na štětce). Pastelku, kterou si dnes děti vybraly, podepsanou jejich jménem.

Vyplněné listy - seznámení se školním řádem a fotografováním.

Konec vyučování v 8:35hod.

PROSÍM VŠE PODEPSANÉ smile

Krásný zbytek dne LM

27.8.

Milí rodiče,

vítám Vás na těchto stránkách a připomínám pár důležitých informací.

Sejdeme se 2.9. v 7:30hod.u hlavního vchodu do školy. Děti si vezmou školní tašku (budou si už odnášet některé pomůcky domů na podepsání), doporučuji si přinést raději i nějakou náhradní (igelitovou) tašku. Na školním hřišti proběhne slavnostní zahájení školního roku a potom se s dětmi přivítám ve třídě. Vy si zatím zařídíte např. družinu, obědy... Kolem 9 hodiny si děti převezme paní vychovatelka a my se sejdeme na třídní schůzce.

Nezapomeňte také na platbu za pomůcky.

V pondělí 2.září se na Vás i děti budu těšit LM

PO

Tv

Pv

ÚT

Prv

ST

Tv

ČT

Prv

Hv

Vv

Prv = Prvouka

Pv = Pracovní výchova

Všechny předměty v naší třídě vyučuji já.