Info

Tak moc jsem se dnes těšila na děti po tak dlouhé době! a přišla všechna má ,,kuřátka"!!! smilesmilea s tolika dary  - jsem z toho trochu v rozpacích a tímto tedy moc děkuji!!

Především děkuji vám, rodičům, za trpělivost a pečlivost při práci s dětmi, za komunikaci a zpětnou vazbu a... prostě za vše. Dárečky a květiny byste měli obdržet VY.

Dětem jsem již přála, tak ještě přeji vám: Krásné léto plné pozitivních zážitků, příjemně strávenou dovolenou a krásný čas. :-)

Setkáme se v září, v naší třídě 3.B. Už teď se moc těším a doufám, že bude příští školní rok kompletní. :-)

Mějte se krásně a ještě jednou DĚKUJI.

M.K.

Přeplatky za zaplacené kroužky, družinu a obědy budou během prázdnin vráceny na vaše účty.

Zajistěte si, prosím, obědy na školní rok 2020/2021 - viz. web školní jídelny http://www.zsbrezno.cz/skolni-jidelna

Dokument k předběžnému zájmu o školní družinu na rok 2020/2021 prosím zasílat rovnou na na e-mail ŠD druzinabrezno@seznam.cz

Predbezny-zajem-o-sd

Kontakt na mě: klackovamarketa@gmail.com