AKCE NA MĚSÍC ÚNOR

17.2.výtvarné dílny-mramorování triček

18.2.divadlo JAK UHLÍŘ SKOUMAL SVĚRÁK-písničkové představení-Benátky nad Jizerou

28.2.celoroční soutěž-Nejkrásnější lidská pyramida

AKCE NA MĚSÍC LEDEN

23.1.-24.1.sběr papíru a kartonu

24.1.celoroční soutěž Konkurz na šplhače

30.1.vydávání výpisů vysvědčení

31.1.pololetní prázdniny

3.2.-7.2.jarní prázdniny

každou středu pokračuje plavání

PŘÁNÍ

děkuji všem za krásná přání a dárečky,také za třídní dárek dětem-přinesl mnoho radosti.

Dovolte mi,abych i já vám všem popřála krásné a pohodové vánoční svátky,čas na pozastavení se a popovídání si se svými dětmi.

Do nového roku vám pak chci popřát hodně zdraví,štěstí,spokojenosti a trpělivosti nad všedními starostmi svých ratolestí.smile   M.J.

AKCE NA MĚSÍC PROSINEC

5.12.ORNITA Divoká školní zahrada - ptáci

12.12.Kybersvět-kamarádi-výukový program v rámci prevence rizikového chování

13.12.celoroční soutěž-výtvarná disciplína Naše šapito

17.12.Výtvarná dílna - bavlněný penál

18.12.v 16 hod.vánoční besídka s rodiči

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

pedagogové ZŠ Březno se rozhodli 6.11.2019 podpořit vyhlášenou STÁVKU.Škola i školní družina budou tento den zcela uzavřeny.

Děti dostaly v notýsku lístek s tímto oznámením,podepište prosím a dejte dětem notýsek do batohu.Nezapomeňte zítra také na penál.Děkuji za pochopení a spolupráci.

AKCE NA MĚSÍC LISTOPAD

4.11.Dětská nota v Mladé Boleslavi

5.11.Brána recyklace-výukový program-Dobrovická muzea

21.11.a 22.11.Sběr papíru - POZOR! - nesbíráme již PET láhve a víčka

22.11.Celoroční hra-konkurz na ekvilibristu

26.11.České vánoce-výukový program-Muzeum Mnichovo Hradiště

26.11.Vánoční fotografování

26.11.Třídní schůzky - 15,30 hod.

27.11.Zahájení výuky plavání-pokyny budou mít žáci v notýsku

BUBNY CELÉHO SVĚTA

EXKURZE NA PRAŽSKÝ HRAD A KARLŮV MOST

30.9.jsme uskutečnili úžasnou exkurzi do Prahy.Jako první jsme měli výukový program INTERIÉRY PRAŽSKÉHO HRADU s průvodcem.Prohlídka byla úžasná,také díky paní průvodkyni,která dětem poutavě vyprávěla.Chrám sv.Víta měl i pro děti naprosto okouzlující atmosféru,také střídání stráží se dětem velice líbilo.

Poté jsme se přemístili na Křížovnické náměstí do Muzea Karlova mostu.Zde jsme měli prohlídku s výkladem o vzniku Karlova mostu s celou historií a jako zakončení byla plavba lodí pod Karlovým mostem,dostali jsme se i na Čertovku,děti dostaly na lodi i malé občerstvení.

Celkově se nám den velice vydařil,jen vítr nás hodně potrápil.Děti se chovaly pěkně,drobné prohřešky jsme hned vyřešili.

PRAHA

ZAHÁJENÍ CELOROČNÍ HRY

AKCE NA MĚSÍC ŘÍJEN

1.10.Výukový program Houby

8.10.Společné bubnování s dětmi

24.10.Výukový program Poučení z nehody- dopravní výchova

25.10.Celoroční soutěž provazochodectví-výdrž v postoji čápa

28.10.Státní svátek

29. a 30.10.Podzimní prázdniny

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče,milí žáci,

vítám vás do 3.třídy.Užijte si poslední volné dny smile a v pondělí 2.9.vás očekávám v 7,50 hod.v naší třídě.V 8 hod.se zúčastníme slavnostního zahájení školního roku na hřišti a pak se přesuneme do třídy,konec bude v 9,15 hod.S sebou si vezměte pouze igelitovou tašku.Dostanete notýsek se všemi potřebnými informacemi.

V úterý 3.9.je vyučování do 11,25 hod.Děti dostanou rozvrh,který bude platit od středy 4.9.

V úterý si děti vezmou tašku s učebnicemi,penál,svačinu,podepsané přezůvky v sáčku,ručník a obaly na sešity.Do konce týdne prosím donést i ostatní věci:cvičební úbor,vybavený kufřík dle seznamu,kapesníky.

Připomínám:nezapomeňte děti přihlásit do družiny a na obědy.smile

Přeji všem úspěšný školní rok a těším se na spolupráci .smilesmile