13.9.

Informace pro týden 16.-20.9.

Každé úterý budeme mít geometrii. Prosím o řádně připravené pomůcky včetně sešitu A4 s podložkou, učebnice a pracovního sešitu. Děkuji za spolupráci.

Krásný víkend vám přeji, PK

* 3.B - 2019/2020

V tomto školním roce vás prosíme o placení kroužků na účet školy.  Tedy č.ú.: 51-6901730227/0100, VS 9, do poznámek prosíme příjmení dítěte a název kroužku.

Velice děkujeme za spolupráci. PK

10.9.

po dětech posílám zájmové kroužky. Vyplňte mi, prosím a zítra navraťte.

Naší třídy se týká keramika, zpěv a stolní tenis.

Děkuji, PK

9.9.

Dnes si děti vybraly  povinnou četbu - Správná pětka. Knihu si nesou domů, kde zůstane a mají  2 měsíce na její přečtení. V pondělí 11.11. jí vrátí a společně budeme napoprvé zapisovat do Čtenářského deníku. Další knihy v tomto školním roce nechám již na uvážení vašich dětí a vás.  Prosím vás, aby děti vrátily knihu v takovém stavu, v jakém si jí půjčují.

Děkuji vám za spolupráci.

PK

6.9.

prosím vás o:

- podpis a zpětné zaslání formuláře se školním řádem (předchozí nedopatřením měl špatný datum, omlouvám se)

- kroužek Veselá věda byl plně obsazen, nově nabídnut termín čtvrtek 13.45 - 14.45 hod.

- sběr papíru 26. - 27. 9.

- čtěte si s dětmi každý den. Po prázdninách je polevení v četbě velmi znatelné...děkuji.

Krásný víkend vám přeji, PK

CIRKUS BŘEZNO

Cirkus_brezno

4.9.

Dnes děti dostaly sešit A4 s tvrdými deskami, který budou používat jako Čtenářský deník. Prozatím ponechte doma. Kdo nemá linkovaný, zakupte, prosím podložku.

Děkuji, PK

3.9.

Informace ke dni 3.9.

- dohled nad žáky v době polední přestávky (úterý před odpoledním vyučováním, aby děti nezůstaly bezprizorní).

- souhlas s fotografováním

- školní řád

- rozvrh (tento týden zkušební, ještě nepište do ŽK)

Podepište, prosím, a vše pošlete po dětech zpět.

Učební materiály:

V žákovské knížce vypište  první stranu (pokud máte nová telefonní čísla, pošlete mi, prosím, SMS).

Podepište učebnice, sešity, vše obalte. Zajistěte dětem podložky do nelinkovaných sešitů - děkuji.

Sešit A4 na Čtení budeme používat z minulého roku. Dodejte, prosím.

Dětem měňte učení dle rozvrhu, mají toho opravdu hodně.

Prozatím budeme potřebovat:

ČJ - učebnice ČJ 3, Hravá čeština prac. seš., Procvičujeme učivo ČJ 3.-5.roč., sešit školní, diktáty

ČJ(čtení) - Čítanka 3, Hravá čítanka

Psaní - Písanka

M - Matematika 3.roč kniha, M pracovní sešit,Minutovky, sešit školní

Geometrii zatím ponechte doma, později dám info. Bude 1x týdně.

Prvouka - Učebnice, prac.sešit, sešit A4

Anglický jazyk - učebnice, pracovní sešit, A4 sešit

Zítra výuka dle rozvrhu.

Pěkné odpoledne. PK

--------

Veselá věda

jmenuji se Hana Suková Pelantová, pracovala jsem 26 let v Domě dětí a mládeže v Mladé Boleslavi. Nadále se dětem věnuji v sociální oblasti. Protože mám bohaté zkušenosti s prací s dětmi ve volnočasových aktivitách, ráda bych Vám  a především Vašim dětem  nabídla v novém školním roce 2019/20 kroužek vědeckých pokusů pod záštitou organizace Veselá věda přímo ve Vaší škole.

Veselá věda je nezisková organizace, která umožňuje dětem v celé republice věnovat se poznávání a zkoumání v oblasti biologie, fyziky a chemie. Posláním kroužku je probouzet u dětí zájem o přírodní vědy a technické obory. Na základě různých pokusů si děti ověří některá tvrzení a poznají tajemství fungování přírody. To vše v bezpečném prostředí bez hodnocení. Kroužek je určen pro děti 1. - 5. tříd základních škol a bude probíhat na vaší škole od října 2019 každou středu od 13.45 vždy 60 minut.

• zajímavé pokusy z fyziky, chemie a biologie na míru dětem na 1. stupni ZŠ
  • 15 lekcí za pololetí, lekce trvá 60 min. i v době trvání školní družiny
  • každá lekce jiné téma, původní - autorská - metodika
  • 8 - 14 dětí na kroužku, každé dítě dělá vlastní pokus
  • 1350,- Kč / pololetí, první lekce  k vyzkoušení

Pokud byste měli o tuto nabídku zájem, navštivte webové stránky www.veselaveda.cz, kde získáte mnoho užitečných informací a také kontakty pro případné dotazy. Již nyní máte možnost zde svoje děti přihlašovat.

Těším se, že se najde spousta zájemců o experimentování a zkoumání a společně se dozvíme zábavnou formou mnoho nových informací, které si budeme pamatovat celý život.

Bc. Hana Suková Pelantová

A4-vedecke-pokusy

2.9.

děti mají zajištěné učební materiály v hodnotě 854 Kč.

SRPŠ 200 Kč.

Třídní fond 500 Kč.

Prosím vás tedy o zaplacení během tohoto týdne.

Vy, kteří jste mi na konci školního roku nechali 500 Kč. za školu v přírodě, si tuto částku odečtěte a neposílejte.

Děkuji vám za spolupráci, PK

29.8.2019

Vážení rodiče, moji milí žáčci!

Vítám vás v novém školním roce a těším se na naší spolupráci :-)

Organizace prvního týdne školy:

2.9. sraz ve třídě v 7.50 hodin. Od 8.00 hodin se na hřišti bude konat slavnostní zahájení školního roku. Po té se odebereme do třídy a den zakončíme v 9.15 hodin.

- tento den si zajistěte družinu a obědy (pokud ještě nemáte)

3.9. výuka 7.50 - 11.25 hodin - administrativní činnost

- zahájen provoz družiny

- přineste, prosím, školní tašku, penál, věci na TV, ručník,vybavený kufřík na VV, papírové kapesníčky