Upozornění

Vzhledem k velkému počtu zájemců na kroužek Veselá věda, byl otevřen ještě další termín, a to každý čtvrtek od 13.45 - 14.45h. (Termín ve středu je již plně obsazen).

•••••

Akce na měsíc září

- 2. 9. - slavnostní záhájení nového školního roku

- 26. - 27. 6. - sběr starého papíru a kartonu, PET víček a lahví

- 27. 6. - prvni soutěž celoškolní hry

- 28. 9. - státní svátek

•••••

Veselá věda

jmenuji se Hana Suková Pelantová, pracovala jsem 26 let v Domě dětí a mládeže v Mladé Boleslavi. Nadále se dětem věnuji v sociální oblasti. Protože mám bohaté zkušenosti s prací s dětmi ve volnočasových aktivitách, ráda bych Vám  a především Vašim dětem  nabídla v novém školním roce 2019/20 kroužek vědeckých pokusů pod záštitou organizace Veselá věda přímo ve Vaší škole.

Veselá věda je nezisková organizace, která umožňuje dětem v celé republice věnovat se poznávání a zkoumání v oblasti biologie, fyziky a chemie. Posláním kroužku je probouzet u dětí zájem o přírodní vědy a technické obory. Na základě různých pokusů si děti ověří některá tvrzení a poznají tajemství fungování přírody. To vše v bezpečném prostředí bez hodnocení. Kroužek je určen pro děti 1. - 5. tříd základních škol a bude probíhat na vaší škole od října 2019 každou středu od 13.45 vždy 60 minut.

*   zajímavé pokusy z fyziky, chemie a biologie na míru dětem na 1. stupni ZŠ

*  15 lekcí za pololetí, lekce trvá 60 min. i v době trvání školní družiny

*   každá lekce jiné téma, původní - autorská - metodika

*   8 - 14 dětí na kroužku, každé dítě dělá vlastní pokus

*  1350,- Kč / pololetí, první lekce  k vyzkoušení

Pokud byste měli o tuto nabídku zájem, navštivte webové stránky www.veselaveda.cz, kde získáte mnoho užitečných informací a také kontakty pro případné dotazy. Již nyní máte možnost zde svoje děti přihlašovat.

Těším se, že se najde spousta zájemců o experimentování a zkoumání a společně se dozvíme zábavnou formou mnoho nových informací, které si budeme pamatovat celý život.

Bc. Hana Suková Pelantová

A4-vedecke-pokusy