OZNÁMENÍ

Vážení rodiče,milé děti,

vítám vás všechny na našich třídních stránkách.Blíží se den,kdy povedete své ratolesti poprvé do školy.Určitě hovoříte o tom,jaký tento den bude,možná děti mají obavy,jaká bude paní učitelka,co noví kamarádi.

Bohužel,tento školní rok začne zcela netradičně.Nemůžeme uspořádat slavnostní zahájení pro celou školu na hřišti jako obvykle a nebudu moci vzít vás,rodiče ani do třídy.Vynasnažím se však,aby uvítání bylo důstojné a první hodinka strávená ve třídě byla pro děti příjemná a zajímavá.Pro rodiče zdokumentujeme podle dohody pobyt dětí ve třídě.

Organizace prvních dnů:

1.9. se sejdeme v 8 hodin u zadního vchodu školy/u jídelny/.Dejte prosím dětem pouze igelitovou tašku.Po společném uvítání si odvedu děti do třídy a v 9 hodin vám je předám opět u zadního vchodu.Než vám děti vrátím,budete si moci vyřídit přihlášení dítěte do školní družiny u zadního vchodu.Po předání dětí následuje schůzka rodičů.Za příznivého počasí bude na hřišti,za nepříznivého počasí oznámím ráno.Vezměte si s sebou prosím roušku.

Všechny důležité informace obdržíte na schůzce.

2.9.děti již přijdou se školní taškou,přinesou si sáček s bačkorami,s TV,kufřík.Odchod ze školy v 9,30 hod.

3.9.si děti přinesou svačinu,odchod v 10,30 hod.

4.9.zůstávají děti již čtyři vyučovací hodiny,odchod v 11,25 hod.

Další týden bude již podle rozvrhu v rozsahu čtyř vyučovacích hodin do 11,25 hod.Rozvrh dostanou děti první den.

Všechny tiskopisy,které budete potřebovat najdete ve složce Dokumenty ke stažení.

Pokud by došlo k nějaké změně,budete včas informováni.

Přeji všem hezký školní rok.    Mgr.Milena Jonášová smile