26.11.

Domácí úkol:

• český jazyk - Učebnice 42/2 - Děti napíší tři věty do sešitu český jazyk školní. Musí doplnit dvojhlásku au, ou. Po napsání textu děti pastelkou dvojhlásky zakroužkují.

Přeji pěkný čtvrtek. Tereza Votočková

25.11.

Domácí úkol děti nemají.

Dnes večer Vám pošlu na Vaše emailové adresy souhrn několika informací.

Přeji Vám pěknou středu. Tereza Votočková

24.11.

domácí úkol:

• Písanka 26/dokončit. Děti i odpoví na otázku u lupy a na poslední řádek napíší celou větou, kolik váží. Mohou použít zkratku kg. Vše jsme si ve škole říkali.

• Včerejší Putování se sluníčkem měly téměř všechny děti vypracované. Děkuji. Kdo úkol neměl, prosím, aby jej dodělal dnes. 15/25 do sešitu sluníčko.

Přeji pěkný den. Tereza Votočková

18.11.

Domácí úkol:

• Písanka 23/dokončit.

• Matematika - pracovní sešit 28/4

Přeji Vám pěkný den. Tereza Votočková

13.10.

Od středy 14.10. je škola uzavřena. Přecházíme tedy na distanční výuku.

Přeji  Vám všem pevné zdraví, opatrujte se. Tereza Votočková

upozorňujeme vás, že v období od 5.10. prozatím do 16.10. se může doba výdeje obědů ve školní jídelně pro žáky základní školy značně prodloužit. Je to z důvodu Usnesení vlády č. 952 - cituji: "pro zařízení školního stravování platí omezení o přijetí krizového opatření ze dne 30. září 2020 pro omezení provozoven stravovacích služeb; především se jedná o rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je omezen na 6 osob a současně nemůže být ve školní jídelně více osob, jež je míst k sezení (jinými slovy není možně, aby čekali žáci v řadě v jídelně na to, dokud se neuvolní místo u stolu). Samozřejmě stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách."

V provozu školní jídelny jsme museli provést nařízená omezení, mimo jiné ke 3 výdejním časům jsme přidali ještě 4., v 11 hodin. Možnosti výdeje i kapacita prostoru jsou však omezené. Žádám tímto vás a vaše děti o maximální trpělivost.

Děkujeme za pochopení.

Dana Bělohlávková a Petra Štrauchová

ROZVRH HODIN

po

út

HV

st

VV

čt

PR

PV

Prvouku bude v naší třídě vyučovat paní učitelka Škaloudová.

Ostatní předměty vyučuji já.