**********

8.4.

Vážení rodiče,

vkládám Vám letáky k testování a informace k návratu dětí do školy. T. Votočková

 

Web-k-nastupu-12-4-

Testovani-letak-pro-rodice-6-4-21pdf_3

Testovani-letak-pro-zaky-6-4-21_5

**********

23.2.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme všechny zákonné zástupce žáků ZŠ, že dle nařízení vlády musí od čtvrtka 25.2.2021 vybavit do školní výuky své děti kvalitní chirurgickou rouškou, případně respirátorem.

Pozn.: Látková, doma ušitá rouška již nestačí!

Děkuji za pochopení.

Mgr. Dana Bělohlávková

**********

15.2.

Ředitelské volno 16.2.2021

Vážení rodiče, vážení zaměstnanci,

oznamuji vám všem mimořádně narychlo vyhlášené ředitelské volno na úterý 16. února 2021 z důvodu oprav způsobených havárií vodovodního řádu. Z tohoto důvodu se pro 16.2. uzavírá veškerý provoz v ZŠ a MŠ Březno, konkrétně zůstávají doma žáci prvních a druhých ročníků, kteří jsou na prezenční výuce, mimo provoz bude i školní družina, školní jídelna a celá mateřské škola, protože nevaříme.

Poznámka: Distanční výuka zbývajících ročníků není nijak odstávkou dodávky vody limitována, bude tedy probíhat v nastaveném režimu a v plném rozsahu.

 

Za vám způsobené komplikace se omlouvám. Věřím, že havárii VAK MB v úterý 16.2. odstraní a provoz od středy 17.2. budeme opět moci zajistit.

Mgr. Dana Bělohlávková

**********

27.1.

Vážení rodiče, vkládám Vám dodatek č. 3 ke školnímu řádu. T.V.

Dodatek-c-3

**********

17.1.

Vážení rodiče, vkládám Vám dodatek č. 2 ke školnímu řádu. T. Votočková

Dodatek-c-2-ke-skol-radu_4

**********

Vážení rodiče,

upozorňujeme vás, že v období od 5.10. prozatím do 16.10. se může doba výdeje obědů ve školní jídelně pro žáky základní školy značně prodloužit. Je to z důvodu Usnesení vlády č. 952 - cituji: "pro zařízení školního stravování platí omezení o přijetí krizového opatření ze dne 30. září 2020 pro omezení provozoven stravovacích služeb; především se jedná o rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je omezen na 6 osob a současně nemůže být ve školní jídelně více osob, jež je míst k sezení (jinými slovy není možně, aby čekali žáci v řadě v jídelně na to, dokud se neuvolní místo u stolu). Samozřejmě stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách."

V provozu školní jídelny jsme museli provést nařízená omezení, mimo jiné ke 3 výdejním časům jsme přidali ještě 4., v 11 hodin. Možnosti výdeje i kapacita prostoru jsou však omezené. Žádám tímto vás a vaše děti o maximální trpělivost.

Děkujeme za pochopení.

Dana Bělohlávková a Petra Štrauchová

**********

 

ROZVRH HODIN

po

ČJ

M

ČJ

TV

 

út

ČJ

M

ČJ

HV

 

st

TV

ČJ

M

VV

VV

čt

ČJ

M

TV

ČJ

 

ČJ

M

PR

PV

 

Prvouku bude v naší třídě vyučovat paní učitelka Škaloudová.

Ostatní předměty vyučuji já.