8.4.

vkládám Vám letáky k testování a informace k návratu dětí do školy. T. Votočková

Web-k-nastupu-12-4-

Testovani-letak-pro-rodice-6-4-21pdf_3

Testovani-letak-pro-zaky-6-4-21_5

23.2.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme všechny zákonné zástupce žáků ZŠ, že dle nařízení vlády musí od čtvrtka 25.2.2021 vybavit do školní výuky své děti kvalitní chirurgickou rouškou, případně respirátorem.

Pozn.: Látková, doma ušitá rouška již nestačí!

Děkuji za pochopení.

Mgr. Dana Bělohlávková

15.2.

Ředitelské volno 16.2.2021

Vážení rodiče, vážení zaměstnanci,

oznamuji vám všem mimořádně narychlo vyhlášené ředitelské volno na úterý 16. února 2021 z důvodu oprav způsobených havárií vodovodního řádu. Z tohoto důvodu se pro 16.2. uzavírá veškerý provoz v ZŠ a MŠ Březno, konkrétně zůstávají doma žáci prvních a druhých ročníků, kteří jsou na prezenční výuce, mimo provoz bude i školní družina, školní jídelna a celá mateřské škola, protože nevaříme.

Poznámka: Distanční výuka zbývajících ročníků není nijak odstávkou dodávky vody limitována, bude tedy probíhat v nastaveném režimu a v plném rozsahu.

Za vám způsobené komplikace se omlouvám. Věřím, že havárii VAK MB v úterý 16.2. odstraní a provoz od středy 17.2. budeme opět moci zajistit.

Mgr. Dana Bělohlávková

27.1.

Vážení rodiče, vkládám Vám dodatek č. 3 ke školnímu řádu. T.V.

Dodatek-c-3

17.1.

Vážení rodiče, vkládám Vám dodatek č. 2 ke školnímu řádu. T. Votočková

Dodatek-c-2-ke-skol-radu_4

**********

upozorňujeme vás, že v období od 5.10. prozatím do 16.10. se může doba výdeje obědů ve školní jídelně pro žáky základní školy značně prodloužit. Je to z důvodu Usnesení vlády č. 952 - cituji: "pro zařízení školního stravování platí omezení o přijetí krizového opatření ze dne 30. září 2020 pro omezení provozoven stravovacích služeb; především se jedná o rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je omezen na 6 osob a současně nemůže být ve školní jídelně více osob, jež je míst k sezení (jinými slovy není možně, aby čekali žáci v řadě v jídelně na to, dokud se neuvolní místo u stolu). Samozřejmě stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách."

V provozu školní jídelny jsme museli provést nařízená omezení, mimo jiné ke 3 výdejním časům jsme přidali ještě 4., v 11 hodin. Možnosti výdeje i kapacita prostoru jsou však omezené. Žádám tímto vás a vaše děti o maximální trpělivost.

Děkujeme za pochopení.

Dana Bělohlávková a Petra Štrauchová

ROZVRH HODIN

po

út

HV

st

VV

čt

PR

PV

Prvouku bude v naší třídě vyučovat paní učitelka Škaloudová.

Ostatní předměty vyučuji já.