ve škole proběhne VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ, které bude v pondělí 12.10. od 8hod. Cena za balíček "ZVONEČEK" je 270 Kč. Pokud máte o fotografování zájem, napište intormaci do notýsku. Děkuji VL.

Modre-prani-zvonecek

Sber-rijen

8.9.2020

prosím, opakujte se žáky učivo 3. ročníku! (Především vyjmenovaná slova, druhy slov, pády pod. jmen, násobilku, ...).

Každou středu - 4. vyučovací hodinu bude geometrie. VL.

PROVOZ ZŠ BŘEZNO OD 1. 9. 2020

OZNÁMENÍ

dokument → Oznámení zákonným zástupcům žáků ZŠ Březno

Vážení  rodiče,

vítám Vás a Vaše děti v novém školním roce. Přeji Vám hlavně zdraví a mnoho úspěchů ve škole smile.

Informace k začátku školního roku

Úterý 1.9. se sejdeme v 7:50 ve třídě (bývalá třída družiny). Po první vyučovací hodině (v 8:50) Vám děti přivedu k hlavnímu vchodu školy. Družina v tento den nebude v provozu.

Středa 2.9. začíná výuka bez rozvrhu, tj. ve třídě s třídním učitelem a končí v 11.25h. Žáci budou potřebovat školní tašku (domů si ponesou téměř všechny sešity), roušku v sáčku, penál, svačinu, přezůvky.

Žáci donesou všechny učebnice z 3. třídy, vybavený kufřík na VV a úbor na TV.

Od čtvrtka 3.9. je vyučování dle platného rozvrhu (v žákovské knížce).

Během prvních čtrnácti dnů, prosím, pošlete po dětech papírové kapesníky, papírové utěrky a balík papíru na kopírování.

Vyučující v naší třídě:  Inf - B.Baláková , AJ + PŘÍ - M. Jonášová

Provoz ŠD v plném rozsahu od 2.9. - ale jen u písemně přihlášených žáků. Přihlášky budou k dispozici 1.9. u zadního vchodu školy, kde budou paní vychovatelky, příp. jsou ke stažení na webových stránkách školy v sekci Dokumenty ke stažení nebo Družina, dokumenty ŠD.

Školní jídelna v provozu od 2.9.