Výuka od 17. 5. - info

v pondělí 17. května 2021 skončí rotační výuka pro žáky prvních i druhých stupňů základních škol ve Středočeském kraji. Všichni žáci se nám vrátí opět do školních lavic k prezenční výuce, k tomuto datu tedy ukončíme on-line výuku.

Na celém území ČR se také ruší povinnost homogenních tříd a skupin (např. v hodinách TV, jazykové výuky, ve školní družině, ve školní jídelně).

Povinné zůstávají při vyučování roušky, děti se i nadále pravidelně testují jedenkrát týdně (pondělí), přičemž se test provede bezprostředně po příchodu do školy a vždy první den osobní přítomnosti žáka, zaměstnance ve škole v týdnu. Nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, provedeme testování hned v den jeho příchodu do školy.

Předběžné, ale ještě ne 100% oznámení MZČR: Od 31. května se také mohou rozběhnout školy v přírodě.

Dana Bělohlávková

Sběr papíru

přikládám leták ke sběru papíru. VK

Sber-papiru-cerven-2021_2

Distanční výuka - rozvrh

Dodatek ke školnímu řádu č.3

Vážení rodiče a žáci,

prosím, seznamte se s dodtakem ke školnímu řádu č. 3.

Děkuji VK.

Dodatek-c-3-ke-skol-radu-1

Dodatek ke školnímu řádu č. 2

Vážení rodiče a žáci,

prosím seznamte se s dodatkem ke školnímu řádu č. 2, týká se vzdělávání v období distanční výuky.

Děkuji VK.

Dodatek-c-2-ke-skol-radu smile

Dodatek ke školnímu řádu 2020

Vážení rodiče a žáci,

prosím seznamte se s dodatkem ke školnímu řádu, týká se vzdělávání v období distanční výuky.

Děkuji VK. smile

Dodatek-ke-sk-radu22020

•••••

upozorňujeme vás, že v období od 5.10. prozatím do 16.10. se může doba výdeje obědů ve školní jídelně pro žáky základní školy značně prodloužit. Je to z důvodu Usnesení vlády č. 952 - cituji: "pro zařízení školního stravování platí omezení o přijetí krizového opatření ze dne 30. září 2020 pro omezení provozoven stravovacích služeb; především se jedná o rozestupy 1,5 metru mezi jednotlivými stoly, maximální počet osob u jednoho stolu je omezen na 6 osob a současně nemůže být ve školní jídelně více osob, jež je míst k sezení (jinými slovy není možně, aby čekali žáci v řadě v jídelně na to, dokud se neuvolní místo u stolu). Samozřejmě stále platí požadavky na zvýšená hygienická opatření ve školních jídelnách."

V provozu školní jídelny jsme museli provést nařízená omezení, mimo jiné ke 3 výdejním časům jsme přidali ještě 4., v 11 hodin. Možnosti výdeje i kapacita prostoru jsou však omezené. Žádám tímto vás a vaše děti o maximální trpělivost.

Děkujeme za pochopení.

Dana Bělohlávková a Petra Štrauchová