AKTUÁLNĚ LISTOPAD

TŘÍDNÍ SCHŮZKY se po důrazném doporučení vedení školy (vzhledem k aktuální situaci) uskuteční ONLINE  ve čtvrtek 25.11. od 15 hod v učebně na googlu classroom (přesné instrukce budou zaslány na email 24.11.)

V TÝDNU 22.-26.11. mají žáci 3.B úklid v okolí školy (uskuteční se během výuky)

25.11. začíná kurz PLAVÁNÍ - odjezd na plavání je v 9:45 od školy a ve 12:35 od bazénu

Na plavání s sebou: plavky, osušku, pití, pantofle do sprch dle uvážení

Kurz plavání je zadarmo, ale doprava ne. Peníze za dopravu budeme vybírat průběžně, domluvíme se na třídních schůzkách. Po dobu kurzu plavání budou mít žáci pozměněný rozvrh, konec výuky zůstává stejný, dojde pouze k přesunu některých předmětů.

Rozvrh-3-b-po-dobu-plavani

Další info o plavání viz odkaz: Informace-pro-skoly_2

TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ viz aktuality školy 22.11. a 29.11.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

TŘÍDNÍ SCHŮZKY se uskuteční ve čtvrtek 25.11. od 15:00 ve třídě 3.B

SBĚR PAPÍRU

Sber-papiru

ŠKOLNÍ CELOROČNÍ SOUTĚŽ

Paralympiáda ZŠ Březno

Paralympijske-hry

Letošní školní rok bude v duchu paralympijských her, jsou připraveny speciální disciplíny během celého školního roku. Paralympiáda odstartuje v pátek 24.9., kdy proběhne slavnostní zahájení. Každá třída si vybrala zemi, kterou bude reprezentovat, my máme Slovensko.

Vlajka-slovenska

Každá třída si vyrobí svojí vlajku a na slavnostní zahájení bude v barvách své země.

Prosím, aby děti v pátek 24.9. přišli do školy v modrých kalhotech či legínách nebo teplácích a v bílých tričkách. Nebo ať si donesou oblečení s sebou na převlečení. Během Vv a Pv si vyrobíme svojí vlajku a červené šátky, kterými si náš paralympijský "outfit" doladíme. Děkuji za spolupráci.

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Vánoční fotografování proběhne v pátek 22.10.2021, cena je 300 Kč.

Obsah sady naleznete na fotografii viz níže

Fotografie-vanoce

Pokud máte o Vánoční fotografování zájem, napište mi (sms nebo email).

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče a milé děti,

od nového školního roku jsem nově třídní učitelkou ve 3.B, v případě jakýchkoliv dotazů či potřeb se obracujte prosím už na mě. Kontakt: telefon 737 477 882 a email lucie.abelovska23@gmail.com nebo lucie.abelovska@zsbrezno.cz

Na novou roli třídní učitelky a vzájemnou spolupráci se moc těším.

Informace k novému školnímu roku:

1.9. zahájení školního roku 2021/2022, sraz ve třídě do 7:45, výuka 7:50 až 9:00, žáci by měli do školy přijít s ochranou úst a nosu dle aktuálního nařízení

2.9. výuka od 7:50 do 11:25 s třídní učitelkou (bez rozvrhu), již funguje školní družina pro přihlášené děti

3.9. výuka podle rozvrhu

Img_7698

TESTOVÁNÍ

Dle aktuálního nařízení proběhne testování žáků 1.9., 6.9. a 9.9., testování se uskuteční ve třídě za pomoci antigenních testů pro samoodběr. Více info na: http://www.zsbrezno.cz/aktuality_

Další informace Vám budu v průběhu školního roku vkládat zde, skupinu 2.B Březno v aplikaci WhatsApp využívat nebudeme.

Užijte si poslední dny prázdnin a moc se na Vás těším ve středu.

Lucie Abelovská