TŘÍDNÍ SCHŮZKY

ŠKOLNÍ CELOROČNÍ SOUTĚŽ

Paralympiáda ZŠ Březno

Paralympijske-hry

Letošní školní rok bude v duchu paralympijských her, jsou připraveny speciální disciplíny během celého školního roku. Paralympiáda odstartuje v pátek 24.9., kdy proběhne slavnostní zahájení. Každá třída si vybrala zemi, kterou bude reprezentovat, my máme Slovensko.

Vlajka-slovenska

Každá třída si vyrobí svojí vlajku a na slavnostní zahájení bude v barvách své země.

Prosím, aby děti v pátek 24.9. přišli do školy v modrých kalhotech či legínách nebo teplácích a v bílých tričkách. Nebo ať si donesou oblečení s sebou na převlečení. Během Vv a Pv si vyrobíme svojí vlajku a červené šátky, kterými si náš paralympijský "outfit" doladíme. Děkuji za spolupráci.

VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Vánoční fotografování proběhne v pátek 22.10.2021, cena je 300 Kč.

Obsah sady naleznete na fotografii viz níže

Fotografie-vanoce

Pokud máte o Vánoční fotografování zájem, napište mi (sms nebo email).

NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Vážení rodiče a milé děti,

od nového školního roku jsem nově třídní učitelkou ve 3.B, v případě jakýchkoliv dotazů či potřeb se obracujte prosím už na mě. Kontakt: telefon 737 477 882 a email lucie.abelovska23@gmail.com nebo lucie.abelovska@zsbrezno.cz

Na novou roli třídní učitelky a vzájemnou spolupráci se moc těším.

Informace k novému školnímu roku:

1.9. zahájení školního roku 2021/2022, sraz ve třídě do 7:45, výuka 7:50 až 9:00, žáci by měli do školy přijít s ochranou úst a nosu dle aktuálního nařízení

2.9. výuka od 7:50 do 11:25 s třídní učitelkou (bez rozvrhu), již funguje školní družina pro přihlášené děti

3.9. výuka podle rozvrhu

Img_7698

TESTOVÁNÍ

Dle aktuálního nařízení proběhne testování žáků 1.9., 6.9. a 9.9., testování se uskuteční ve třídě za pomoci antigenních testů pro samoodběr. Více info na: http://www.zsbrezno.cz/aktuality_

Další informace Vám budu v průběhu školního roku vkládat zde, skupinu 2.B Březno v aplikaci WhatsApp využívat nebudeme.

Užijte si poslední dny prázdnin a moc se na Vás těším ve středu.

Lucie Abelovská