** Slůňata

ZPRÁVY Slůňátek

Telefon : 601 574 486

DUBEN

Veškere informace o zápisu do 1.třídy najdete pod odkazem Základní škola - Zápis do 1.třídy. :) Prosím, přečtěte si infomace. Děkuji :)

Hezký den :)

BŘEZEN

26.a 27.3. Sběr papíru u ZŠ

Opatření zřizovatele příspěvkové organizace- uzavření Mateřské školy Březno s účinností od 17. 3. 2020

Na základě vyhlášené celostátní karantény vyhlašuje zřizovatel příspěvkové organizace Základní škola a Mateřská škola Březno UZAVŘENÍ všech oddělení Mateřské školy s účinností od 17. 3. 2020 na neurčito.

Uzavření MŠ bylo schváleno Radou městyse Březno na mimořádném zasedání dne   16. 3. 2020

Touto cestou malá prosba na rodiče budoucích školáčků.

Trénujte prosím s dětmi doma ( při hře a podobně, nahodile). Když budete mít chvilku - potrénujte barvičky,geometrické tvary,orientaci v prostoru ( kde je vlevo, vpravo,nahoře),správné držení tužky. Kdyby jste chtěly nějaké pracovní listy . můžeme se domluvit. :) Ať děti vypráví, povídají ve větách. Vím,že vše víte a určitě s dětmi pracujete. :) Moc děkuji :)

Určitě se brzy ve školce opět sejdeme. :)

Zápisy do prvních tříd ( ze stránek MSMT)

• Zápisy k povinné školní docházce budou probíhat od 1. do 30. dubna 2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Termín zápisu stanoví ředitel školy. MŠMT doporučuje upřednostnit, pokud je to možné, podání přihlášky i bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (například prostřednictvím datové schránky, emailu s elektronickým podpisem), případně dle konkrétní situace osobně do školy nebo poštou. Podrobné informace k zápisům najdete zde: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/opatreni-k-zapisum-do-zs-pro-skolni-rok-2020-2021

Seznam dětí pro školní   rok 2019-2020

25. Tučková Johana

26. Vaníčková Ella

Důležíté informace:

Školné plaťte nejpozději do 15 následujícího měsíce na č.ú.51-6901730227/0100 VS používejte,ten který vám byl přidělen. Školné na tento rok činí 450,-Kč. Neplatí  děti-předškoláci a děti s odloženou školní docházkou.

Obědy odhlašujte do 7:00 hod. na tel:326399265 ( školní jídelna)

Školka se v 8:00 hod. zamyká, proto choďte prosím včas!

Děti po obědě si vyzvedněte do 12:15 hod. :)

Co s sebou do školky...!!

Bačkůrky - ne pantofle!!

Oblečení do třídy - tepláčky, legínky, tričko

Oblečení na ven - co nevadí, že umažete

Oblečení na výměnu - může se stát nějaká nehoda takže náhradní oblečení (i to spodní)