Pozvánka na školní akademii

Švp - neděle a pondělí

Datum konání:
10.6.2024

V neděli 9.6. jsme se se všemi rozloučili a odjeli na školu v přírodě ve Ktové pod Troskami. Pan majitel nás srdečně přijal, odvezl nám kufry ( některé velké jako dům ) a ubytoval nás. Máme domeček jen pro sebe, pouze na jednom pokoji, který zbyl, máme dva chlapce z Krnska. Naši kluci spí na jednom pokoji, Míša s Anežkou na druhém, na dalším Vanda, Zuzka a Nela a na dalším Emma, Rózka a Elen. Docela jim to takto svědčí, jen aby to vydrželo.

K večeři jsme měli rizoto, večer jsme byli ještě venku, máme zde krásně posekaný trávník, kluci zkoušeli golf, všichni si něco našli podle své chuti, ani se jim nechtělo jít spát,  nakonec jsme ulehli před desátou a tentokrát všichni spali docela rychle. A pozor! Kromě Kuby jsem všechny ráno v půl osmé budila a u někoho to trvalo i déle.

Dopoledne jsme se učili, k obědu byla znojemská s knedlíkem. Po poledním klidu jsme rozjeli pouť, děti si ve sportovních soutěžích získávaly body, které proměnily za ceny.

K večeři jsme měli čínu s rýží. Jelikož jdeme zítra na výlet, chystáme se ke spánku. Jdu je uložit.

Vše je v pořádku, tak i vám přeji klidnou noc.