Tato webová stránka potřebuje váš souhlas pro používání cookies, které slouží pro personalizaci obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti a
další účely.
Souhlas se všemi cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Přijmout vše“. Chcete-li přijímat pouze technicky nezbytné cookies, klikněte na tlačítko „Jen nezbytné“.
V úterý 12.5. se skupina sportovců naší školy vydala soutěžit do Mladé Boleslavi na okresní kolo ve vybíjené. Akce se zúčastnilo 11 škol. Konkurence byla veliká. Přestože zástupci 4. tříd naší školy bojovali jako lvi, tak na finále to nestačilo. Zaslouží si však velkou pochvalu za účast a plné nasazení. Příští rok zabojujeme znovu.