Sběr papíru
Sběr papíru
Kolíčkový den

Úvod > Družina > Informace

Informace ke školní družině pro žáky 1.tříd:

Kontakty na vychovatelky ŠD:

Telefon: 602 302 698 (ŠD škola) a 602 605 630 (ŠD středisko)

Email: druzinabrezno@seznam.cz

Provozní doba:

ranní družina              6:30 – 7:35 hod.

Ranní družina probíhá v oddělení ŠD ve škole, po příchodu k hlavnímu vchodu (u šaten), zazvoníte na zvonek. Paní vychovatelka vám přijde otevřít a po převlečení děti odchází do družiny, po konci ranní družiny, děti přechází do svých tříd.

odpolední družina   11:25 – 16:15 hod.

Děti z prvních tříd odchází z oběda rovnou do oddělení situovaném ve zdravotním středisku.

Platby:

celodenní družina (ranní + odpolední)       300,- Kč/měsíčně

Platby poukazujte předem do 10. dne v měsíci, na číslo účtu 51-6901730227/0100, VS vám bude předán při předání přihlášky do školní družiny. Platit můžete měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo i ročně. Platby poukazujte buď bezhotovostně, nebo složenkou, která je k vyzvednutí u vychovatelek ŠD.

Co dítě do ŠD potřebuje:

Přezůvky v sáčku (mohou to být klidně pantofle nebo sandály z léta, nemusíte kupovat další nové přezůvky), dle vašeho uvážení věci na převlečení (chodíme do přírody a nemůžeme zaručit, že se děti neušpiní). Pokud budou děti v odpolední družině do pozdějších hodin, nezapomínejte na odpolední svačinu. V družině dětem pití doplníme, a tak vás při nástupu do ŠD prosíme o donesení šťávy a také krabičky kapesníků.

Oběd:

Děti si přebíráme od pí. učitelky v šatnách a na oběd přecházíme společně.

Vyzvedávání dětí:

Dítě může ze školní družiny vyzvednout pouze osoba určená na zápisním lístku nebo osoba k tomu písemně zplnomocněná zákonným zástupcem. Pokud bude vyzvedávat dítě jiná osoba než uvedená na zápisním lístku, musí mít písemnou žádost rodičů opatřenou podpisem, datem a časem vyzvednutí žáka. Žáci, kteří budou odcházet z družiny na autobus nebo domů, musí mít v zápisním lístku uvedeno sám/sama a čas odchodu.

Vyzvednutí dětí je možné buď do 13:00 hod., poté kdykoli od 14:30 – do 16:15 hod. Od 13:00 hod. do 14:30 hod. probíhá řízená činnost nebo pobyt venku.  Z oddělení situovaných v budově školy jsou děti převáděny v 14:45 hod. do oddělení na středisku.

Omluvenky:

V případě, že žák bude odcházet v jinou dobu nebo s osobou neuvedenou v zápisním lístku, prosím vyplňte žádost o uvolnění žáka ze ŠD, která je k dispozici ke stažení na stránkách družiny v dokumentech nebo v tištěné podobě v družinové šatně na nástěnce. Samostatný odchod dítěte není možný na základě, ústní dohody, telefonické dohody, sms nebo e-mailu.

Kroužky:

Pokud žáci chodí na kroužky organizované školou, tak si je vyučující kroužku přebírá ve školní družině (ve škole) a po skončení kroužku je tam opět přivádí. Toto se netýká kroužků začínajících po 15.hodině, kdy už funguje pouze oddělení školní družiny na středisku.

Případné další dotazy vám rádi zodpovíme.

Jana Fidlerová, vedoucí vychovatelka ŠD