Sběr papíru březen 2024
Sběr papíru březen 2024

Úvod > Základní škola > Vybavení školy

Vybavení školy

•  počítačová učebna: 24 nových žákovských + 1 učitelský počítač (hrazeno z fondu EU a MŠMT)
  • sociální zázemí II. st. je po komplexní rekonstrukci
  • vchod do budovy II. st. je po rekonstrukci bezbariérový jištěný vstupním bezpečnostním zařízením a videokamerou
  • nová vzduchotechnika ve ŠJ
  • kompletní zateplení budovy I.st. včetně výměny oken a rekonstrukce vchodu v r.2015
  • navýšení kapacity ŠD na 140 žáků (od 1.9.2016)
  • navýšení kapacity ŠJ na 470 strávníků (od 1.9. 2016)
  • pořízení nového konvektomatu, rozšíření vzduchotechniky a zavedení čipového systému při odběru obědů (léto 2016)
  • škola je kompletně zasíťována internetem
  • komplexní rekonstrukce interiéru budovy II.st. v r.2016 v celkové hodnotě téměř 6 milionů. Ve škole na II. stupni v roce 2016 provedena přestavba interiéru, zejména v patře. Získali jsme více učeben, byla vybudována nová keramická dílna, nová žákovská knihovna s čítárnou + skladem učebnic pro II. stupeň, dále máme nové rozvody elektřiny, osvětlení podlahy, nové rozvody školního rozhlasu, všechny učebny jsou dovybaveny tabulemi s dataprojektory, novým nábytkem. Nové kabinety včetně nového vybavení mají učitelé.
  • cvičná žákovská kuchyňka má novou kuchyňskou linku včetně myčky a nově je také vybavena nádobím
  • učebna hudebny aktuálně využívána jako místnost pro školní družinu
  • žákovská knihovna z I. stupni je přemístěna do budovy  II. st. a ze stávajícího prostoru vzniklo školní poradenské pracoviště
  • úplně nové je okolí školy. Nové parkovací plochy, chodníky a plochy mezi budovami školy a šk. jídelny včetně zídky, záhonů, stálé zeleně